Która z nas nie marzy o wyjątkowym ślubie? Chyba nie ma takiej kobiety. Od dziecka wyobrażamy sobie, jak to będzie, jakie dodatki ślubne wybierzemy, tort, jakie suknie ślubne są modne, orkiestra. O wszystkim trzeba pamiętać, wszystko zapiąć na ostatni guzik.
Sama nie dawno stałam przed dylematem, co wybrać, jak załatwić, żeby wszyscy goście byli zadowoleni. Pierwszy problem, jaki napotkałam to wybór zaproszeń. Na rynku jest wiele firm, które oferują przeróżne kartki, ale kobiety nie są tak zdecydowane, nie wiedzą co będzie najlepsze. W końcu decyzję podjął mój narzeczony.

biżuteria ślubna
Drugi problem napotkałam przy sukni ślubnej. Moda ślubna jest tak zróżnicowana, że ciężko jest się zdecydować. Koronki, hafty, tiule, syrenki, księżniczki… Od wszystkiego kręci się w głowie, a każda z nas chce wyglądać w tym jednym, najważniejszym dniu wyjątkowo. Nie wiem, czemu mężczyźni nie mają takiego problemu. Odwiedziłam wiele salonów sukien ślubnych zanim zdecydowałam się na tą jedną jedyną. Mówię wam: było warto. Ceny zróżnicowane, warto pokusić się o dłuższą wyprawę, żeby można troszkę zaoszczędzić. Tutaj w grę wchodzi używana suknia ślubna. Często są tańsze, nie są zniszczone. Jedyny minus to to, że można od razu dobrać rozmiaru.
Ślub to wspaniałe wydarzenie, planowane przez narzeczeństwo długi czas. Warto go poświęcić, aby dopiąć wszystko na ostatni guzik w odpowiednim czasie. Warto zadbać też o to, aby ten dzień był doskonały w każdym calu. Pieniądze nie grają tutaj już większej roli. Chyba, że mamy zamiar zorganizować skromne wesele.

Reklama: http://www.fularazywczyk.pl